مشخصات اصلی


قیمت: 99000 تومان

معرفی اجمالی محصول

تولید بر اساس سفارش


در تولید این محصول از بهترین نوع چرم صنعتی موجود در بازار استفاده گردیده است. قالب ماهیچه مطابق استانداردهای روز اروپا جهت راحتی پای بانوان با توجه به استایل پای آ‌ن‌ها می‌باشد. زیره کفش از مواد پی یو به جهت انعطاف‌پذیری بیشتر و عدم لغزندگی و سایش با روش تزریق مسقیم و دوام و طول عمر زیاد تهیه گردیده است. انداره لژ پاشنه براساس تعاریف طبی بودن و عدم فشار به ستون فقرات و قوزک پا تعریف شده است. جنس آستر داخل کفش به نوعی انتخاب گردیده که آنتی باکتریال و ضد قارچ بوده و از انتشار بوی پا جلوگیری می‌کند.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


علاوه‌ بر مزایای ذکر شده برای این کفش، قیمت بسیار رقابتی و باورنکردنی آن با توجه به وضعیت اقتصاد خانواده در ایران امروز و سلیقه متفاوت و متعالی بانوان گرامی، می‌تواند انتخابی بسیار مناسب برای مجالس، محل کار و حتی پیاده‌روی خانم‌های شیک پوش و متشخص باشد. در ضمن در صورت استفاده صحیح و نرمال از آن، دارای شش ماه ضمانت تعویض می‌باشد.

افتخار می‌کنیم که این کفش مورد توجه بانوان در ترکیه، روسیه، آلمان، انگلیس، کانادا و سایر نقاط دنیا قرار گرفته به طوریکه صادرکنندگان عزیز سفارشات زیادی از دیگر کشور ها دریافت کرده و برای تولید به ما منتقل کرده اند.


بیایید به خود ببالیم که اگر بخواهیم کالای ایرانی می‌تواند با هر محصولی در دنیا به رقابت برخیزد و پیروز از میدان به درآید.برچسب ها: کفش ، کفش مردانه ، کفش زنانه ، کفش ایمنی ، کفش کار ، کفش چرم ، کفش پرسنلی ، shoes ، Safety Shoes ، Personnel Shoes ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط